Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

 

HAKKIMIZDA

 

Doğru Yalıtım Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İnşaat malzemeleri ve yapı kimyasalları sektöründe 27 yılı aşan tecrübe ve birikimini mühendislik bilgisi ile birleştirerek 2019 yılında kurulmuştur.Teknik altyapısı ve deneyimli ekibi ile doğru yalıtım, doğru yüzey hazırlığı ve işe uygun doğru malzeme ile çözülür ilkesini benimsemiş, ticari ahlakı, dürüstlüğü kendine ilke edinerek yalıtmada doğru çözümler sunmaktadır. 

Sektörün öncü ve kendi alanında güvenilir modern markaların desteği ile çıktığımız yolda, projelerde çözüm ortağı ve tedarikçi olma arzusu ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

            Yapı Kimyasalları sektöründe sahip olduğumuz, konusunda uzman mühendis ve teknik ekip kadrosu ile kaliteye önem veren, güvenilir, prensipli, detay çözümleri ile sektörde doğru işler yapmak.

 

VİZYONUMUZ

Daima saygı duyulan, güvenilen ve örnek gösterilen bir marka olmak için değişimi ve gelişimi ön planda tutarak ilerlemek, doğruluğu güven ile birleştirerek uzun vadeli çözüm otaklığımızı gelecek nesillere taşımaktır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın